Paintball Fiyatları

Paintball Fiyatları

Paintball Fiyatları

ŞOK KAMPANYA
100 Boya Topu = 250 TL (Kişi Başı)  
200 Boya Topu = 200 TL (Kişi Başı)  
Oyun içinde alınan ekstra her 100 top 200 TL
Başka ücret yok. Saha, ekipman, kıyafet ücretsiz. 

Avrupa Paintball Fiyat Bilgisi
Bu paintball fiyat paketlerin harici oyun içinde alınacak extra her mermi 100 adet 200 tl Şirket ve öğrenci gruplarına özel indirimler sunulur.
Saha giriş ve ekipman ücreti ALINMAYAN tek firma özelliğine sahip Avrupa Paintball başlangıçta tercih ettiğiniz paketler haricinde ücret talep etmez.
Yalnızca oyuncu oyun aralarında alacağı ekstra mermi ücretlerini oyun sonunda oyun paketi ve ekstraları hesaplanmak suretiyle bütçe belirlenir.

GENEL KARŞILAŞTIRMA
Bizler verdiğimiz hizmeti ve sportif faaliyetlerimizi Avrupa Paintball ve diğerleri diye sınıflandırıyor müşterilerimizden de diğer firmalardan da bilgi ve fiyat almalarını talep ediyoruz çünkü paintball fiyatlarımız, sosyal aktivitelerimiz, randevusuz olarak ,sahada misafir olma ve oyunu inceleme bilgi alma özellikleri sunabilen tek firmayız bununla da gurur duyuyoruz.

İLK KEZ PAINTBALL OYNAYACAKLAR
Daha önce oynamamış olanların bu oyun için çok sınırlı bir bütçe ile değil, oyunun amacını ve mantığını tam olarak anlayabilmek için, oyuncuların oyunun tercih sebebi başlığı altındaki yazımızı dikkatli okuduktan sonra karar vermeleri gerektiğini bilmeleri gerekir. Genel olarak 250 mermi ile başlayan oyuncular oyun esnasında neler yapılabildiği hakkında fikir sahibi olduğundan daha sonraki oyunlarda kullanması gereken bütçe konusunda fikir sahibi olur ve oyunu daha zevkli hale getirirler.

DEVAMLI PAINTBALL OYNAYANLAR
Bu oyunu düzenli olarak oynuyorsanız tavsiyemiz piyasa fiyat araştırması özellikle saha seçimi konusunda titiz davranmanız gerekmektedir.
Bu tarz müşterilere hizmet veren firmalar gerekli fiyat indirimini sağlamaktadır. Sahamıza gelmeden önce rezervasyon yaptırmalı ve takımları oluşturmalısınız.Tesis ve sahamız ile alakalı ön görüyü sosyal medya hesaplarımızdan elde edebilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür eder, sahamızda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

REZERVASYON VE BİLGİ İÇİN :
0 530 028 03 88 HEMEN ARAYIN